Od středy 3. října zahajuje český televizní operátor DIGI TV vysílání amerického lifestylového kanálu E!. Oblíbená stanice, která přináší ty nejčerstvější zprávy ze světa celebrit a příběhy z Hollywoodu, je k dispozici všem divákům už v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.

„Kanál E! jsme zpřístupnili všem našim zákazníkům využívajícím satelitní DIGI TV i televizi přes internet. Stanici, která vysílá zprávy ze světa celebrit, příběhy z Hollywoodu, seriály o celebritách, ale i živé přenosy z udílení cen Oscarů, Emmy nebo Grammy, uvítají na DIGI TV především ženy,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Stanice E! vysílá od října nový seriál Ashlee+Evan, dokumentární sérii o Ashlee Simpsonové a Evanu Rossovi. Hlavní protagonisté se snaží skloubit životy rockových hvězd, čerstvých rodičů a tlak naplnit očekávání jejich slavných příjmení. Kanál divákům nabídne spoustu dalších seriálů včetně toho o sestrách Kardashianových.

Zákazníkům televize přes internet a satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se nový kanál objeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou kanál E! naladit prostřednictvím následujících parametrů:

Kanál TP Freq Pol Symbol rate SID
E! ST TP4 12245 H 30000 4022

 

Přesný návod, jak naladit nový kanál, diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů satelitní DIGI TV je k dispozici na www.novadigitv.cz/parametry.