S DIGI TV se přechodu na DVB-T2 nemusíte obávat

Televizní programy naladíte přes internet
v lepší kvalitě než na klasickou anténu.

Chci DIGI TV Kontaktujte mě

S DIGI TV se přechodu na DVB-T2 nemusíte obávat

Co je DVB-T2

DVB-T2 je nový standard šíření pozemního TV signálu v České republice. Na konci roku 2019 nahradí současný způsob přenosu TV signálu s označením DVB-T. Konec DVB-T vysílání se vás dotkne, pokud přijímáte televizní signál pomocí klasické venkovní nebo pokojové antény. Aktuálně pozemní signál využívá více než polovina českých domácností, kterým po vypnutí DVB-T zčerná obrazovka nebo uvidí zrnění.t

Chci DIGI TV

100 Kč měsíčně
Ovladač

S DIGI TV přes internet můžete využít výhod Chytré antény

Chytrá anténa je moderní způsob, jakým dnes můžete chytit TV signál a naladit vaši současnou televizi. Snadno nahradí klasickou anténu a vyřeší váš problém s chystaným vypnutím současného pozemního TV signálu a vynuceným přechodem na nový standard DVB-T2. Stačí mít pouze internetové připojení a můžete sledovat až 70 programů na čtyřech zařízeních najednou, a to kdekoli v celé EU.t

Objednat Chytrou anténu

Chytrá anténa

Výhody Chytré antény

Získejte 70 programů různých žánrů

Nabídka našich programů je mnohem širší a pestřejší než u příjmu přes klasickou anténu. U nás se podíváte na 70 programů různých žánrů – filmy, seriály, dokumenty, sport.

Užijte si 27 programů v HD kvalitě s ostrým obrazem

Oceníte vysokou kvalitu obrazu. Čím větší máte televizní obrazovku, tím více oceníte vysokou kvalitu obrazu. Už 27 programů vysíláme v HD rozlišení a pořád přidáváme.t

Sledujte současně na 4 zařízeních v celé EU

Programy si současně můžete pustit bez problému na své televizi, notebooku, PC či v mobilním telefonu. Naše programy lze shlédnout doma nebo na cestách po celé Evropské unii. Všude, kde chytíte internet, chytíte i nás.

DIGI Internet

Rádi vám poradíme i s internetem. DIGI TV funguje na každém spolehlivém internetu, ale při pořízení DIGI TV a našeho rychlého DIGI Internetu můžete mít televizi zdarma či se slevou 149 Kč. Zeptejte se.

Nejlepší světový fotbal a další sporty

La Liga, Serie A a Bundesliga. Fanděte nejlepšímu světovému fotbalu. Podívejte se na další zajímavé sporty jako házená, basketbal, NASCAR, kiteboarding a další.

Archiv pořadů - 7 dní. A nic vám neuteče

Nemusíte chvátat k televizi, když zrovna začíná váš oblíbený pořad. Všechno si jednoduše pustíte od začátku. Všechny pořady máte k dispozici ještě 7 dní po odvysílání. Snadno pořady zastavíte, přetočíte, pustíte znovu.

Nahrávejte, přetáčejte a sledujte bez reklam

Nebaví vás reklamy? Nevadí! Přeskakujte je dle libosti, nebo si zastavte vysílání, kdykoliv budete potřebovat. Pořady si taky můžete jednoduše stiskem tlačítka nahrát a uložit na 30 dnů. Je to jen na vás.

Ovladač