HBO GO: REGISTRACE & PŘIHLÁŠENÍ

Se službou HBO GO získáte neomezený přístup k oblíbeným HBO seriálům, filmům, dokumentům, dále přístup k jedinečným bonusovým HBO materiálům z natáčení, rozhovorům a dalším. Níže naleznete postup pro registraci a přihlášení do služby HBO GO. Abyste mohli službu HBO GO používat, musíte být zákazníkem DIGI CZ s.r.o.. K registraci do služby HBO GO budete potřebovat číslo Vaší smlouvy s DIGI TV (To naleznete na faktuře za služby DIGI TV pod položkou Variabilní symbol.) a e-mailovou adresu, kterou používáte při komunikaci s DIGI TV, např. pro doručování elektornické faktury za naše služby.

REGISTRACE

1. Otevřete stránku www.hbogo.cz 

2. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Přihlásit se

3. Před prvním přihlášením do služby HBO GO je nutné se nejprve registrovat. Pokud jste se ještě neregistrovali, klikněte na tlačítko Registrace

 

4. Ze seznamu operátorů vyberte DIGI CZ s.r.o 

5. Do políčka E-mailová adresa vložte e-mail, který používáte při komunikaci s DIGI CZ s.r.o. (např. pro příjem eFaktur za služby DIGI TV) a do políčka Číslo smlouvy vložte číslo smlouvy, na které máte aktivovaný HBO GO balíček a stlačte tlačítko Pokračovat. Číslo smlouvy naleznete na faktuře za služby DIGI TV pod položkou Variabilní symbol.

6. Vyplňte položky na následující straně – zopakujte e-mailovou adresu, zadejte přezdívku, kterou chcete při komunikaci s HBO GO používat, heslo pro budoucí přihlášení do systému a přijměte podmínky služby HBO GO. Klikněte na tlačítko Registrace


 

PŘIHLÁŠENÍ

7. V pravém horním rohu klikněte opět na tlačítko Přihlásit se.

8. V sekci Přihlášení ze seznamu operátorů vyberte DIGI CZ s.r.o , do políčka E-mailová adresa vložte e-mail, který používáte při komunikaci s DIGI CZ s.r.o. (např. pro příjem elektronických faktur za služby DIGI TV) a do políčka Heslo vložte heslo, které jste zvolili při registraci služby HBO GO. Klikněte na tlačítko Přihlášení a užívejte službu HBO GO.


 

VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ HBO GO

Více informací o službě HBO GO naleznete v Menu >> Nastavení >> Nápověda v levém horním rohu obrazovky.