Severská kombinace

SP ve Val di Fiemme

Více o sportu

Box

MFC MAKOWSKI FIGHTING CHAMPIONSHIP

MFC z města Nowa Sól v Polsku opět uspořádalo neuvěřitelnou show, kterou si žádný fanoušek bojových sportů nemůže nechat ujít. Díky kombinaci nejlepších polských bojovníků a nejlepších světových talentů vám Makowski Fighting Championship ukáže 11 zápasů ve třech disciplínách: Muay Thai, kickbox a MMA.

Více o sportu

Běžecké lyžování

SP v Drážďanech

Více o sportu

Biatlon

SP v Ruhpoldingu

Více o sportu

Alpské lyžování

Ester Ledecká nadále bojuje o postavení mezi nejlepšími sjezdařkami světa.

Ester Ledecká vstoupila do sjezdů SP úspěšně, první sjezd v Lake Louise dokonce vyhrála! Od startu SP tak patří k nejlepším sjezdařkám, po třech sjezdech jí patří druhé místo v hodnocení disciplíny za Corinne Suterovou.

Ester Ledecká nadále kombinuje SP ve snowboardu a SP v alpském lyžování. Její lyžařský trenér Tomáš Bank Eurosportu potvrdil, že Ester Ledecká na 90 procent pojede od 24. ledna v Bansku do 9. února v Ga-Pa čtyři sjezdy světového poháru (zároveň se jede třikrát super-G). Bude tak i na přelomu ledna a února bojovat o přední místa mezi nejlepšími sjezdařkami světa.

Ester Ledeckou tak uvidíme ŽIVĚ na Eurosportu 8. a 9. února ve dvou závodech v německém zimním středisku Garmisch-Partenkirchen

 

Více o sportu

Skoky na lyžích

Turné čtyř můstků

Více o sportu

Saně

SP v Lillehammeru

Více o sportu

Snowboarding

SP v Badgasteinu

SP v Laaxu

SP v Mammoth Mountain

Více o sportu

Freestylové lyžování

SP ve Font Romeu

Více o sportu

Rally

Rallye Dakar

Více o sportu