Balíček satelitní televize Cinemax

Cinemax

Vaše kino je tu

  • 2 TV kanály v HD
  • Kombinace se Základním balíčkem

Vytvořte si z obýváku soukromé kino. Pozvěte přátele, drahou polovičku nebo si udělejte večer sami pro sebe. Pohodlně se usaďte a chroupejte potichu, protože ten film bude něco! S balíčkem Cinemax se vám otevírá studnice velkých hollywoodských snímků, ale i těch menších festivalových filmů plných silných příběhů a inspirace. Tak co to bude dnes?

Program Cinemax se zaměřuje na americké a mezinárodní filmy plné známých jmen. Komedie, romantika, dramata i detektivní příběhy vás ohromí velkorysou výpravou, krásnými kostýmy a samozřejmě i poutavým příběhem. Cinemax nabízí i filmy z vlastní produkce. A nejrůznější seriály, u kterých se nebudete moci dočkat dalšího pokračování.

Cinemax 2 nabízí méně známé filmy z festivalového prostředí. Nízkorozpočtové artové snímky si vás získají emocionálně vypjatými momenty i pohnutými osudy hlavních hrdinů. Necháte se nalákat na mezinárodní ocenění a pozitivní recenze z pera přísných kritiků?

Popcorn je připravený. A co Vy?

Balíček satelitní televize Cinemax

+ 89 Kč

měsíčně

Doplňkový balíček Cinemax je možné dokoupit pouze k Základnímu balíčku.

Chci cinemax

Přehled programů v balíčku

Cinemax
Cinemax 2

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Aktuální programové tipy