Balíček satelitní televize HBO

HBO

Filmy a seriály, které rezonují společností

  • 3 TV kanály v HD
  • Kombinace se Základním balíčkem

Rozšiřte si svůj Základní balíček o kanály pro filmové nadšence. Doplňkový balíček HBO nabízí všechny programy HBO v ostré kvalitě HD. Udělejte si pohodlí a zapněte nekončící zábavu. Filmy nejrůznějších žánrů, seriálové klasiky i vycházející nové trháky, o kterých bude do týdne mluvit každý. To všechno máte na dosah. Seriály jako Hry o Trůny, Černobyl, Příběh služebnice nebo Sedmilhářky. Co titul, to pozdvižení. Vám už ale nikdy nic neunikne.

Nouze není ani o původní českou tvorbu. Seriály jako Hořící keř nebo Pustina právem sklidily velký ohlas. Programy HBO HD, HBO 2 HD a HBO 3 HD svou skladbou potěší nejen dospělé. V programové nabídce najdete i pohádky a dětské filmy.

O zábavu kdekoliv a kdykoliv se postará HBO GO. Díky tomu se můžete dívat na své oblíbené pořady na mobilu, tabletu, chytré televizi, Apple TV, Chromecast nebo herní konzoli a samozřejmě také na počítači. HBO GO si můžete za výhodnou cenu připojit k balíčku HBO, nebo ho mít samostatně.

Balíček satelitní televize HBO

+ 199 Kč

měsíčně

Doplňkový balíček HBO je možné dokoupit pouze k Základnímu balíčku.

Chci HBO

Přehled programů v balíčku

HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Ještě víc filmů a seriálů? Pořiďte si HBO GO

HBO GO

HBO GO Vám poskytuje neomezený přístup k programu HBO na Vašem počítači, mobilu, tabletu či televizi s připojením na internet. S HBO GO můžete sledovat Vaše oblíbené seriály z produkce HBO, populární blockbustery, komedie, dokumenty a speciální záznamy z natáčení - kdykoli a kdekoli budete chtít.

HBO GO můžete sledovat na mnoha zařízeních

Smart TV

Smart TV

Tablet

Tablet

Smartphone

Smartphone

Apple TV

Apple TV

Chromecast

Chromecast

Herní konzole

Herní konzole

Počítač

Počítač

Chci HBO GO
k HBO balíčku

49 Kč

měsíčně

Chci HBO GO
samostatně

129 Kč

měsíčně

Aktuální programové tipy