Vyzkoušejte DIGI TV

Registrujte se a my Vám zavoláme.

Co za vás vyřeší DIGI TV?

Nepotřebujete TV anténu

Televizní programy naladíte přes internet a v lepší kvalitě než na klasickou anténu. Nemusíte kupovat novou televizi, až Vám za pár měsíců vypnou DVB-T.

Opravdu hodně programů

Nabídka našich programů je mnohem širší a pestřejší než u příjmu přes klasickou anténu. U nás se podíváte nejméně na 110 programů různých žánrů, filmy, seriály, dokumenty, sport .

Ostrý obraz

Oceníte vysokou kvalitu obrazu. Tím víc, čím větší máte televizní obrazovku. Už 58 programů vysíláme v HD rozlišení a pořád přidáváme.

Nic Vám neuteče

Nemusíte chvátat k televizi, když zrovna začíná Váš oblíbený pořad. Všechno si jednoduše pustíte od začátku. Všechny pořady máte k dispozici ještě 7 dní po odvysílání. Snadno pořady zastavíte, přetočíte, pustíte znovu. Kolikrát chcete.

4 zařízení

Naši televizi si pustíte na své televizi v obýváku. Ale taky se můžete koukat na počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Doma i venku, všude, kde chytíte internet, chytíte i nás. A taky na dovolené v celé Evropské unii.

Fotbal nebo seriál?

S DIGI TV skončí Vaše věčné dohady, na co se dívat. Seriál si můžete pustit díky 7dennímu archivu později nebo se dokonce můžete koukat současně, každý na něco jiného.

DIGI Internet

Rádi Vám poradíme i s internetem. DIGI TV funguje na každém spolehlivém internetu, ale při pořízení DIGI TV a našeho DIGI Internetu můžete mít televizi zdarma či se slevou 149 Kč.

Toto vše u nás můžete zhlédnout.

Toto vše u nás můžete zhlédnout.

Ukázat více filmů / pořadů