DIGI TV spouští novou aplikaci pro operační systém iOS

16.9.2019

Český televizní operátor DIGI TV představil významnou novinku pro všechny, kdo sledují televizi DIGI2GO prostřednictvím operačního systému iOS. Ve svých iPhonech, iPadech a iPodech najdou novou aplikaci, která jim zpříjemní uživatelský komfort. Nově díky ní budou moci zákazníci využívat funkci AirPlay, tedy sdílet právě sledovaný program na obrazovku Apple TV, manuální přepínání kvality obrazu a mnoho dalších.

číst více

Černý MAXI pátek se vrací. DIGI TV nabízí MAXI balíček za 599 Kč.

9.9.2019

V září bude poprvé v letošním roce pátek třináctého. DIGI TV kvůli tomuto magickému datu spouští svou již tradiční akci Černý MAXI pátek. Každý, kdo si v termínu od vyhlášení této nabídky až do neděle 22. září objedná MAXI balíček, bude jej mít po celou dobu dvouletého úvazku za bezkonkurenčních 599 Kč měsíčně. Zákazníci televize přes internet tak při jeho pořízení ušetří 250 Kč měsíčně a za dvouletý úvazek plných šest tisíc. Stejná cena balíčku platí i pro satelitní DIGI TV. Akce se týká všech nových zákazníků DIGI TV i těch stávajících, kteří dosud MAXI balíček nemají.

číst více

Začíná italská Serie A. DIGI TV nabídne devět přenosů z úvodního kola

22.8.2019

Italská Serie A je poslední fotbalovou soutěží, která se po letní přestávce vrací na obrazovky DIGI TV. Český televizní operátor, který vysílá též anglickou Premier League, španělskou LaLigu a německou Bundesligu, nabídne z úvodního kola italské ligy celkem devět přenosů. V neděli večer budou moci fotbaloví fanoušci přepínat mezi pěti souběžně hranými duely Serie A. Fotbalové hody začínají nadcházející víkend v plné síle: na svých sportovních kanálech nabídne DIGI TV od pátku do pondělí celkem 34 přímých přenosů z těch nejlepších evropských fotbalových soutěží: kromě devíti přenosů ze Serie A to bude dalších devět přenosů z Bundesligy, deset z LaLigy a šest z Premier League.

číst více

Premier League pokračuje 2. kolem. DIGI TV nabídne šest přenosů

16.8.2019

Již druhé kolo má na programu anglická Premier League, jejíž utkání se od této sezony vysílají na kanále Premier Sport HD. Ve druhém kole nabídne šest přímých přenosů plus dvě utkání ze záznamu. Kromě Premier League vysílá DIGI TV na sportovních kanálech DIGI Sport také německou Bundesligu a španělskou LaLigu, z nichž o víkendu odvysílá přímým přenosem všechna utkání. Za týden navíc začne Serie A, na níž DIGI TV rovněž vlastní vysílací práva.

číst více

Začíná Bundesliga a LaLiga. DIGI TV nabídne kompletní zápasové menu

15.8.2019

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po anglické Premier League se tento víkend rozehrají další elitní evropské fotbalové ligy: německá Bundesliga a španělská LaLiga. Za en ještě přibude italská Serie A. Vše podstatné i v této sezoně bude v České republice vysílat DIGI TV. Z úvodních kol německé i španělské ligy nabídne v přímém přenosu všechna utkání. V sobotu odpoledne budou moci natěšení fanoušci přepínat hned mezi pěti přenosy současně. Víkendový program nabídne včetně 2. kola Premier League uživatelům DIGI TV celkem pětadvacet přímých přenosů ze tří elitních evropských soutěží.

číst více

Získá Liverpool konečně titul? Co předvede v Chelsea duo Lampard, Čech? Sledujte větší porci přenosů z Premier League na DIGI TV!

8.8.2019

Fotbalová Anglie už má za sebou první souboj o trofej, lahodný předkrm pro všechny fanoušky. Community Shield získal ligový šampion Manchester City, který po remíze 1:1 přemohl Liverpool na penalty. Premier League – hlavní chod – startuje už v pátek a zápasy můžou fotbaloví fanoušci sledovat na novém kanále Premier Sport HD prostřednictvím českého televizního operátora DIGI TV.

číst více

DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky

DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky

5.8.2019

Čeští fanoušci si už zvykli, že nejlepší fotbalové ligy s nejlepšími fotbalisty světa najdou týden, co týden na DIGI TV. Nyní je jisté, že diváci o nic z atraktivního obsahu nepřijdou ani v následujících letech. Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní DIGI TV a TV přes internet, získala vysílací práva k Premier League na další tři sezony. Premier League, kterou DIGI TV vysílá v ČR od roku 2016, tak zůstane dál v její bohaté sportovní nabídce, a to nejméně do roku 2022.

číst více

Souboj titánů před startem anglické Premier League! DIGI TV odvysílá Community Shield. Hraje se i německý Superpohár

1.8.2019

Necelý týden před startem nového ročníku Premier League čeká fanoušky ostrovní kopané velká lahůdka. Ve fotbalovém chrámu ve Wembley se v neděli 4. srpna odehraje 97. ročník Community Shield, tradičního souboje vítěze Premier League a FA Cupu. Protože v minulé sezoně získal obě trofeje Manchester City, nastoupí proti němu Liverpool, druhý tým konečného pořadí Premier League. O den dříve, v sobotu 3. srpna, se v Dortmundu odehraje podobně třaskavý duel mezi domácí Borussií a mistrovským Bayernem Mnichov. Obě utkání bude vysílat DIGI TV v přímém přenosu na kanálu DIGI Sport 1 HD.

číst více

DIGI TV spustí v úterý plánovanou aktualizaci set-top boxů Kaon

25.6.2019

Divákům satelitní DIGI TV se v noci z úterý 25. června na středu 26. června automaticky zaktualizují set-
top boxy Kaon. Plánovaná aktualizace přispěje k dalšímu zvýšení kvality služeb satelitní DIGI TV.
Všechny set-top boxy, které budou ve stand-by režimu, se po jedné hodině v noci během zhruba 15
minut samy zaktualizují. U ostatních proběhne aktualizace v momentě, kdy zákazníci set-top box spustí.
Uživatelů satelitní DIGI TV, kteří k příjmu signálu využívají CA Modul, se aktualizace netýká, stejně jako
zákazníků televize přes internet.

číst více

Velká cena ČR na ploché dráze v exkluzivním přenosu na DIGI TV

13.6.2019

V sobotu 15. června rozburácí pražský stadion Na Markétě řev silných motorů. Praha je tradiční zastávkou mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix a na stadionu Na Markétě se pojede třetí dějství desetidílného seriálu. Díky divoké kartě se závodu zúčastní i česká jednička Václav Milík. Organizátoři očekávají velký zájem příznivců ploché dráhy, ke zvýšení kapacity přibydou mobilní tribuny. Závod, stejně jako všechny ostatní závody seriálu FIM Speedway Grand Prix, přiblíží českým fanouškům motorsportu DIGI TV. Přímý přenos ze závodu začne na kanálu DIGI Sport 1 HD v 18:55.

číst více

1 2 3 19