O společnosti

2019 - srpen

Vysílací práva na Premier League

DIGI TV obnovila vysílací práva na anglickou Premier League na další 3 roky do roku 2022.

2019 - červen

Spuštění aplikace pro Apple TV

DIGI TV představila novou aplikaci pro Apple TV. Všichni zákazníci DIGI TV, kteří jsou zároveň uživateli Apple TV, si nově mohou zdarma stáhnout aplikaci pro Apple TV a sledovat DIGI TV jejím prostřednictvím.

2019 - leden

Spuštění aplikace pro Samsung Smart TV

DIGI TV spustila novou aplikaci pro chytré televizory Samsung. Televizi přes internet lze nově sledovat s jedním ovladačem a bez set-top boxu.

2018 - Srpen

Vysílací práva na LaLigu

DIGI TV pokračuje ve vysílání španělské LaLigy. Získala vysílací práva na další 3 roky.

2018 - Červenec

Vysílací práva na Serii A

DIGI TV zakoupila práva na vysílání italské Sérii A pro příští tři sezony do roku 2021.

2018 - Březen

Vysílací práva na Bundesligu

DIGI TV získala práva na vysílání německé fotbalové Bundesligy nejméně do roku 2021.

2017 - Únor

Exkluzivní práva na bojové sporty Enfusion Live

Od začátku roku 2017 doplnila DIGI CZ exkluzivní sportovní nabídku o vysílací práva na bojové sporty Enfusion Live.

2016 - Září

Spuštění televize přes internet DIGI2GO

Prvním dnem září 2016 se DIGI CZ stala jediným operátorem v Česku, který nabízí televizní obsah dvěma cestami – prostřednictvím satelitní Nové DIGI TV a po síti díky nové internetové televizi DIGI2GO. Tato televize kopíruje stávající nabídku satelitní Nové DIGI TV, ale s větším počtem programů v HD kvalitě a s výhodami televizní platformy na internetu.

2016 - Únor

Exkluzivní vysílací práva na Premier League, La Ligu, ATP a Sky Bet

Společnost DIGI CZ získala exkluzivní práva na vysílání přímých přenosů zápasů anglické Premier League a španělské La Ligy. Nová DIGI TV se už dříve etablovala jako televize s kvalitní sportovní nabídkou, zakoupení práv podpořilo záměr budovat silnou satelitní televizi s exkluzivním obsahem. V květnu 2016 oznámila DIGI CZ další rozšíření exkluzivní fotbalové nabídky o druhou anglickou ligu SKY Bet Championship, v červnu získala výhradní vysílací práva na celý seriál závodů mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix a na konci srpna 2016 DIGI CZ oznámila získání výhradních vysílacích práv na turnaje nejvyšší kategorie ATP World Tour Masters 1000, všechny turnaje ATP World Tour 500, finálový turnaj Mistrů (ATP World Tour Finals) i vybrané turnaje ATP World Tour.

2015 - Říjen

Spuštění satelitní televize Nová DIGI TV

Satelitní DIGI TV přešla z původní technologické platformy na modernější platformu pod názvem Nová DIGI TV. Migrace zákazníků na novou platformu si vyžádala revize jejich dosavadních satelitních instalací a výměny veškerých poškozených či zastaralých částí satelitní instalace tak, aby bylo dosaženo maximální kvality vysílání.

2015 - Duben

Vstup LAMA ENERGY GROUP do DIGI TV

Český holding LAMA ENERGY GROUP koupil satelitní televizi DIGI TV od rumunské společnosti RCS&RDS.

2014

Exkluzivita na sportovní pořady Premier League

Snaha o udržení konkurenceschopnosti na trhu a orientace především na sportovní fanoušky přináší v roce 2014 ohromný úspěch společnosti, a to především v získání exkluzivních práv na vybrané sportovní soutěže.

2010

Kvalitnější služby

DIGI TV zkvalitňuje své služby a jako jediná satelitní televizní stanice v ČR vysílá anglickou Premier League.

2008

Pokryta celá ČR

Dva roky po vstupu na trh se společnosti daří pokrýt již celé území České republiky a postupně si získává své místo v nespočtu českých domácností.

2006

Vznik společnosti

V srpnu roku 2006 se na českém trhu objevuje nový provozovatel satelitního televizního vysílání DIGI TV, v počátku ještě jako součást velké skupiny RCS & RDS.

Ze světa Digi