Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal exkluzivní práva na vysílání španělské fotbalové ligy – La Liga – pro současnou sezónu i následující sezóny 2016/2017 a 2017/2018. Fotbaloví fanoušci tak na území České republiky budou moci sledovat to nejlepší ze španělské nejvyšší soutěže. La Liga, to jsou ti nejlepší hráči světa, držitelé Zlatého míče Lionel Messi a Cristiano Ronaldo, a špičkové evropské týmy FC Barcelona, Atlético nebo Real Madrid.

Vysílání přenosů ze španělské La Ligy spustí satelitní operátor DIGI Czech Republic v nejbližších dnech. Přenosy budou diváci sledovat v HD kvalitě na kanálu DIGI Sport 3 a v SD kvalitě na kanálu DIGI Sport 4, které budou po omezenou dobu pro stávající zákazníky Nové DIGI TV v rámci promo akce zdarma.  Z každého kola fanoušci uvidí minimálně čtyři zápasy, součástí přímých přenosů budou i fotbalová studia se zajímavými hosty. Diváci se mohou těšit i na pondělní sestřihy kola a magazíny La Liga Show a La Liga World.

Nová DIGI TV je na českém trhu etablovaná jako satelitní televize s kvalitním a exkluzivním sportovním obsahem, jako jsou například fotbalové zápasy anglické Premier League. „Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme zájem našich sportovních fanoušků a snažíme se přinášet program podle jejich přání“, vysvětlil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI Czech Republic. „V nedávném diváckém průzkumu jsme si ověřili silný zájem o španělskou La Ligu a jsme rádi, že jejím příznivcům žádané fotbalové přenosy můžeme nyní skutečně poskytnout,“ doplnil Vladimír Rusnák.

Španělská La Liga je dalším exkluzivním fotbalovým bonbónkem a spolu s anglickou Premier League na Nové DIGI TV přináší českým divákům skvělé zážitky ze dvou nejlepších ligových soutěží v Evropě. „Nová DIGI TV je jediná televizní platforma, na které lze v ČR sledovat jak španělskou La Ligu, tak i anglickou Premier League“, závěrem zdůraznil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI Czech Republic.

O DIGI CZ

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním operátorem na trhu. Všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Zpráva ve formátu PDF ke stažení zde.