Lovu zdar!

Ulovte si kompletní
nabídku zdarma
na 3 měsíce

DVB-T2 vyřešeno!
Lovu zdar!

Pro nové zákazníky kompletní
programová nabídka na 3 měsíce zdarma

Chci DIGI TV na 3 měsíce zdarma

Bažant

Co vše ulovíte s DIGI TV?

7 dní archiv
na vše

Spěchat z fotbalu, abyste stihli váš oblíbený seriál? Nemusíte. Cokoliv si můžete pustit i zpětně z archivu až 7 dní nazpátek.

Vysoká kvalita
obrazu

Už se vám z mušky neztratí ani jediný detail. S DIGI TV můžete sledovat až 67 programů v HD kvalitě bez dalších poplatků a dopřát si tak potěšení z pěkně ostré podívané.

4 zařízení
zároveň

Dohadovat se s rodinou, jestli večer poběží Ordinace nebo Premier League? Není třeba, DIGI TV můžete sledovat až na 4 různých zařízeních a být tak všichni spokojení.

Nejen v ČR,
ale po celé EU

Odjet na dovolenou a přijít o napínavý zápas? Nehrozí, DIGI TV můžete pohodlně sledovat na celém území EU.

DIGI TV - 3 měsíce zdarma

Programy, které
jinde nenajdete
DIGI TV - 3 měsíce zdarma

Těšit se na večer k televizi a na poslední chvíli zjistit, že daný kanál nemáte v balíčku? S našimi více než 100 kanály se vám nic takového stát nemůže. Myslíme na všechno.

Chci DIGI

Přeskakování reklam

Nenechte se nahánět otravnými reklamami. Popadněte ovladač a jedním stisknutím tlačítka je jednoduše přeskočte. A že by se vám pauza zrovna hodila? U nás si můžete pořady stopnout, kdykoliv budete potřebovat.

Zajíc
DVB-T2 vyřešeno!

Přechod na DVB-T2? Hoďte starosti s novým set-top-boxem za hlavu! Vyměňte anténu za satelit, nebo sledujte televizi přes internet od DIGI TV a užijte si navíc kompletní nabídku na 3 měsíce zdarma.

Co všechno u nás můžete zhlédnout?

Hřib