Přechodu na DVB-T2 nemusíte obávat

S Chytrou anténou naladíte programy
v lepší kvalitě než na klasické anténě.

Chci chytrou anténu Poradíme po telefonu

Přechodu na DVB-T2 nemusíte obávat

Co je DVB-T2?

DVB-T2 je nový standard šíření pozemního TV signálu v České republice. Od druhé poloviny roku 2019 postupně nahradí současný způsob přenosu TV signálu s označením DVB-T. Konec DVB-T vysílání se vás dotkne, pokud přijímáte televizní signál pomocí klasické venkovní nebo pokojové antény a nemáte nový set-top box nebo televizi s podporou DVB-T2. Aktuálně využívá pozemní signál více než polovina českých domácností, kterým tak po vypnutí DVB-T může obrazovka zčernat.

🌐 www.dvb-t2.cz

100 Kč měsíčně
Ovladač

Vyřešte DVB-T2 elegantně s balíčkem Chytrá anténa od DIGI

Chytrá anténa je moderní způsob, jakým dnes můžete chytit TV signál a naladit vaši současnou televizi. Může nahradit klasickou anténu a vyřeší váš problém s chystaným vypnutím současného pozemního TV signálu a vynuceným přechodem na nový standard DVB-T2. Stačí mít pouze internetové připojení a můžete sledovat až 70 programů na čtyřech zařízeních najednou, a to kdekoli v celé EU jen za 100 Kč měsíčně.

🌐 www.chytra-antena.cz

Objednat Chytrou anténu

Chytrá anténa

Výhody Chytré antény

Získejte 70 programů různých žánrů

Nabídka našich programů je mnohem širší a pestřejší než u příjmu přes klasickou anténu. U nás se podíváte na 70 programů různých žánrů – filmy, seriály, dokumenty, sport.

Užijte si 27 programů v HD kvalitě s ostrým obrazem

Oceníte vysokou kvalitu obrazu. Čím větší máte televizní obrazovku, tím více oceníte vysokou kvalitu obrazu. Už 27 programů vysíláme v HD rozlišení a pořád přidáváme.

Sledujte současně na 4 zařízeních v celé EU

Programy si současně můžete pustit bez problému na své televizi, notebooku, PC, tabletu či v mobilním telefonu. Využít můžete i aplikace pro Samsung Smart TV nebo Apple TV. Naše programy lze shlédnout doma nebo na cestách po celé Evropské unii. Všude, kde chytíte internet, chytíte i nás.

Nejlepší evropský fotbal a další sporty

La Liga, Serie A a Bundesliga. Fanděte nejlepšímu evropskému fotbalu. Podívejte se také na další zajímavé sporty jako házená, basketbal, NASCAR, kiteboarding a další.

Archiv pořadů - 7 dní. A nic vám neuteče

Nemusíte chvátat k televizi, když zrovna začíná váš oblíbený pořad. Všechno si jednoduše pustíte od začátku. Všechny pořady máte k dispozici ještě 7 dní po odvysílání. Snadno pořady zastavíte, přetočíte, pustíte znovu.

Nahrávejte, přetáčejte a sledujte bez reklam

Nebaví vás reklamy? Nevadí! Přeskakujte je dle libosti, nebo si zastavte vysílání, kdykoliv budete potřebovat. Pořady si taky můžete jednoduše stiskem tlačítka nahrát a uložit na 30 dnů. Je to jen na vás.

Ovladač